Home Zacznij tu

dowiedz się, co możesz tu znaleźć i czego się nauczyć o regeneracji

Mam na imię Ludmiła Gumula i jestem twórcą Regeneruj Się. Chcesz wiedzieć, jakie są składowe regeneracji, wysokiej energii życiowej i zdrowia oraz dostać praktyczne rozwiązania do wdrożenia od zaraz? Pragniesz podnieść swój potencjał energetyczny i odkryć jak stosować jedzenie terapeutyczne, by się wzmacniać? Chcesz wiedzieć, jak zaradzić wypaleniu zawodowemu? Chcesz wreszcie jasności w temacie co jest zdrowe, a co nie jest, w naszej strefie klimatycznej i jaka dieta jest dla Ciebie optymalna? Nie wiesz od czego zacząć? Ta strona jest właśnie dla Ciebie.

Czym właściwie jest regeneracja?

To wielopoziomowy proces naprawczy, zakodowany w Twoim organizmie. Masz do niego dostęp w każdym momencie swojego życia. Wiedząc jak działa, możesz go uruchomić lub wspomóc.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Przeczytaj

Dla kogo ta wiedza?

Wiedza, którą się z Tobą dzielę i programy, które prowadzę, kieruję głównie do:

  • Osób, które są na granicy wypalenia lub właśnie go doświadczają. Szukają sposobu na zregenerowanie się po wypaleniu zawodowym, trudnym czasie, wymagającym projekcie lub wyczerpującej chorobie. Są gotowe zmienić nawyki i wprowadzić nowe, by poczuć jakościową różnicę.
  • Osób, które szukają sposobu na pozytywny przełom w zdrowiu i samopoczuciu. Aktywnie szukają swojego indywidualnego sposobu na wzmocnienie i wyzdrowienie. Chcą się dowiedzieć, co wpływa na zdrowie i co mogą zrobić w swoim zakresie, by je odzyskać. Interesuje ich, jakich wskazówek udziela, w tym zakresie, Tradycyjna Medycyna Chińska.
  • To też świeżo upieczone mamy lub ojcowie, chcący przywrócić swój poziom energii, tak aby na nowo cieszyć się życiem i „dawać radę” w nowej roli (Ci, którym właśnie urodziło się dziecko wiedzą o co chodzi:) ).
  • Wreszcie, dla osób, które przygotowują się do nowego etapu lub wyzwania w życiu. Np.: planują powiększyć rodzinę, zmienić pracę, otworzyć własny biznes, wybudować dom…etc. To wszystko wielkie piękne przedsięwzięcia, na które warto skumulować zapasy energii ;)
W czym Ci nie pomogę?

Chciałabym rozwiać niektóre wyobrażenia i nastawić Cię na to, czego realnie możesz oczekiwać.

MIT 1: Szybko to załatwię

Regeneracja to nie zero-jedynkowe wydarzenie i nie następuje z chwili na chwilę. To czym się z Tobą dzielę, to nie cudowny przepis na natychmiastową poprawę. Nie obiecuję, że w tydzień schudniesz 10 kg albo zaczniesz biegać w maratonach. To stopniowy proces w czasie, który wymaga od Ciebie determinacji. Ale jakież później są efekty!!!

MIT 2: Regeneruj Się daje łatwą receptę

Jeśli chcesz się zregenerować, wymaga to od Ciebie zaangażowania. Nie tylko silnej woli, ale też świadomości, która pomoże zidentyfikować nawyki życiowe, które warto wymienić na nowe, by poczuć swój prawdziwy potencjał energetyczny. Nie chcę powiedzieć, że to będzie ciężka praca, ale na pewno wysiłek, który należy włożyć, żeby zobaczyć wymierne efekty.

MIT 3: To nie jest możliwe w moim przypadku

Nawet jeśli doskwierają Ci poważne dolegliwości, tzw. „na całe życie”, jak mawia mój zaprzyjaźniony osteopata, „nigdy nie jest za późno na zawalczenie o lepsze samopoczucie”. Nawet jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że całkowita remisja stanu w jakim się aktualnie znajdujesz nie jest Ci dana, zawsze możesz spróbować zwiększyć swój komfort w ciele o kilka procent. Kto wie, być może skala efektu Cię zaskoczy. Daj sobie szansę.

Jesteśmy w tym razem, dziękuję że udało Ci się tu trafić

Regeneruj Się to przestrzeń stworzona dla Ciebie i osób w podobnej do Twojej sytuacji. Moim zamiarem jest, abyśmy wspólnie szli przez przygodę zwaną regeneracją. Ja sama cały czas poszukuję swojej najlepszej wersji energetycznej, też jestem w tej podróży :) We wsparciu grupy tkwi ogromny potencjał, dlatego chcę się z Tobą dzielić motywacją tu na stronie i w grupie na Facebook'u. Jestem ciekawa Twoich historii i doświadczeń. Dzieląc się nimi, wpływasz na pozytywną zmianę również u innych osób z tej samej społeczności.